راهنمای همکاری در سِرو

راهنمای سِرو ؛ بازاریابی و ارسال فایلهای تحقیق پروژه و غیره

بسمه تعالی

با سلام

امکان ارسال فایل به سیستم، به جهت ارسال فایل های غیر مجاز و عدم رعایت کپی رایت و تحمیل هزینه های ارتقای هاست و سرور با محدودیتهای زیادی روبرو گردیده است.

سیستم همکاری در فروش فایل سرو با هدف درآمدزایی برای دانش آموزان، دانشجویان، محققان و همچنین بستر سازی برای کسب درآمد بانوان عزیز تحصیل کرده، کار خود را درآبان 94 شروع کرده است.

سایتی که در آن حضور دارید از پایه توسط مدیر سایت برنامه نویسی شده و با پیشنهاد کاربران سایت بخش های مختلف نیز به آن اضافه می شود.

سیستم همکاری در فروش فایل سرو در حال حاضر تنها سیستم همکاری در فروش فایلی ست که به چند روش می توانید کسب درآمد کنید.

ثبت نام در سرو رایگان می باشد.

ثبت نام در سرو دو مرحله ای ست. شما براحتی می توانید بعنوان بازاریاب در سایت ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید. اما برای ارسال فایل هایتان باید وارد بخش پروفایل تان شده و پروفایل خود را تکمیل نمایید. مدارک لازم برای فروش فایل؛ کد ملی، کدپستی، شماره تلفن و آدرس محل سکونت می باشد. این موارد برای جلوگیری از نشر آثار و نوشته های عزیزانی ست که تمایل و رضایتی به نشر و فروش آثار خود ندارند. البته چنین افرادی انگشت شمارند ولی حتی یک اثر هم نباید بدون رضایت صاحب اثر در سرو منتشر شود. در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد مطمئنن سایت از صاحب اثر حمایت خواهد کرد.

انتشار آثار دیگران بدون اجازه صاحب اثر کاری غیر اخلاقیست و سایت سرو به قانون کپی رایت متعهد می باشد و در صورت گزارش و انجام تخلف حساب متخلف مسدود خواهد شد و مدارک لازم