تحقیق حمل و نقل در کشور روسیه

تحقیق حمل و نقل در کشور روسیه تحقیق حمل و نقل در کشور روسیه

دسته : حمل و نقل

فرمت فایل : word

حجم فایل : 1193 KB

تعداد صفحات : 19

بازدیدها : 1113

برچسبها : حمل و نقل روسیه

مبلغ : 2500 تومان

خرید این فایل

دانلود تحقیق بررسی سیستم های حمل و نقل کشور روسیه و ویژگیهای حمل و نقل عمومی، ترابری و همگانی در روسیه

فهرست مطالب

جمعیت

تاریخچه حمل و نقل در روسیه

حمل و نقل ریلی

حمل و نقل آبی

حمل و نقل عمومی

بهسازی سیستم حمل و نقل

اطلاعات راه آهن موجود

ویژگی های شبکه روسیه

ویژگی های شبکه برقی روسیه

سهم راه آهن روسیه در ترابری

مقایسه شبکه روسیه با راه آهن های بزرگ

تعرفه حمل و نقل در روسیه

دانشگاه راه آهن روسیه

حمل و نقل شهری مسکو

سیستم های حمل و نقل همگانی در مسکو

اتوبوس

تاکسی

مونوریل

مترو

تراموا

Ferry

قطار شهری

فرودگاه

نتیجه گیری

******************

تاریخچه حمل و نقل در روسیه

سیستم حمل و نقل در دوره اتحاد جماهیر شوروی در قالب انحصارات عمودی یکپارچه کنترل شده توسط دولت مرکزی سازمان یافت. بنابراین، برای مثال، آژانس اجریایی صاحب امتیاز بود و فرودگاه ها، خطوط هوایی ،شرکت های هواپیمایی و شرکت های که هواپیما را تولید می کنندرا اداره می کرد.زیرساخت به طور جدی در اواخر دوره شوروی فرسایش یافته و نیاز به نوسازی و اصلاحات دارد در حالی که روسیه به شدت وابسته به سرمایه گذاری خارجی و کمک او است.

حمل و نقل جاده ای (راه) یکی از کم استفاده ترین (کم اشکال ترین) سیستم های حمل و نقل مورد استفاده در اتحاد جماهیر شوروی بود که این ویژگی در فدراسیون روسیه همواره وجود داشت.صنعت خودرو سازس در روسیهتاکید کمی بر تولید اتومبیل و دیگر شیوه های حمل و نقل شخصی داشت .وسیله نقلیه متعلق به بخش خصوصی خیلی کم بود.بنابراین، تقاضا برای ساخت و ساز جاده کم بود.تسلط بر راه آهن برای حمل و نقل محموله نیز باعث می شد کهتقاضا برای ساخت و ساز جاده ها محدود شود.در سال 1995، روسیه 934.000 کیلومتر از جاده ها، را احداث کرد درحالی ه ایالات متحده در امریکا 6،3 میلیون کیلومتر از جاده هایشان را احداث کرده بودند.درروسیه، 209.000 کیلومتر، غیر مسطح است( ناهموار) و 445.000 کیلومتر برای استفاده عمومی در دسترس نیست زیرااین مساحت از اراضیدر خدمت صنایع خاص و یا مزارع قرار دارد.

تعرفه حمل و نقل در روسیه

تاریخچه

پیشینه راه آهن روسیه به سال ۱۸۳۱ و ایجاد راه آهن باز می گردد. واگن های قطار در این خط آهن بوسیله اسب کشیده می شد. دومین خط آهن روسیه در ۷ دسامبر ۱۸۳۵ بین دو شهر مسکو و سن پترزبورگ ایجاد شد ونام گرفت. در این خط آهن از قطارهای بخار استفاده می شد.

سومین خط آهن روسیه، در سال ۱۸۳۹ بین دو شهر کشیده شد. پس از آن به سرعت خطوط راه آهن در روسیه کشیده شد. بطوریکه تا سال ۱۸۴۵، بیش از ۲۰۰۰ کیلومتر خط آهن در روسیه کشیده شد و ده سال بعد این رقم به هشت هزار کیلومتر رسید.پس از جنگ جهانی اول این شرکت ها با هم ادغام شدند و در مجموعدویچه رایش بان(راه آهن متعلق به امپراطوری آلمان) نامیده شدند.

در دوران جنگ جهانی دوم شرکت کل راه آهن روسیه در واقع اداره کل دولتی قطارهای روسیه درزمان حکومت بود. ولی از پایان جنگ جهانی دوم به بعد این راه آهن به دو شرکت

پژوهشگاه

راه آهن روسیه دارای مرکز تحقیقات بسیار گسترده ای است بنام ونیژت که استانداردها و آزمایشات و محصولات جدید را بر عهده دارد.

...

خرید و دانلود آنی فایل

به اشتراک بگذارید

Alternate Text

آیا سوال یا مشکلی دارید؟

از طریق این فرم با ما در تماس باشید